Školní řád

1. Nebýt drzý,nebýt vulgární a chovat se slušně k profesorům.

2. Oslovovat učitele takto: Pane profesore/paní profesorko..můžete jim i tykat,ale musí vám to navrhnout sám profesor.

3. Pokud přijdete pozdě na hodinu,musíte si najít RPG omluvu: např. Zabloudil jsem nebo Ztratil jsem pojem o čase

4. Až se budete přihlašovat do hodin,udělejte to tak,aby jste na to měli čas.

5. Pokud budete na hodinách chybět,musíte napsat omluvenku!!

6. Pokud jste na hodině chyběli,dopište si zápisky z Nástěnkové výuky a dodělejte si domácí úkoly.

7. Když bude mít ředitel/ka na nějaké slavnosti proslov,nepřerušujte ho/jí !!  Je to neslušné!!

8. Studenti od 2.ročníku budou vyhlášeni prefekty-těmi co budou dohlížet na své spolužáky.Na zahajovací slavnosti budou povinni všem spolužákům ze stejné koleje prozradit kolejní heslo.V každé koleji budou 2 prefekti.

9. Studenti od 3.ročníku budou vyhlašováni primusy-mají nejvyšší postavení v koleji a starají se o své spolužáky-mohou udělovat a strhovat body za jakékoli porušení tohoto školního řádu.

10. Studenti od 4.ročníku co budou mít zájem,se na konci školního roku zapíšou do inzerátu na nové profesory.

11. Studenti v 5.ročníku budou sestavovat zkoušky NKÚ (Náležité Kouzelnické Úrovně).Pokud jima neprojdou,budou opakovat ročník.

12. V 6.ročníku si ředitele koleje promluví se studenty o budoucím povolání.Vysvětlí jim v čem musí v 7.ročníku sestavit zkoušky OVCE nejméně na známku Přijatelné (3) a vysvětlí jim  co se stane když neprojdou.

13. V posledním 7.ročníku studenti sestaví zkoušky OVCE,které rozhodnou o jejich budoucím životě.

14. Na konci školního roku budou roční písemky,proto si musíte vše důkladně zapisovat.

15. Pokud se budou uskutečňovat famfrpálové zápasy,je povinností ředitele koleje vytvořit famfrpálové družstvo své koleje.
V každém musí být 7 hráčů- 2 odrážeči,1 brankář,1 chytač,3 střelci..

16. Ve famfrpálovém družstvu musí být studenti,kteří vystudovali alespoň 1.ročník Létání!

17. Každý kolejní ředitel má právo pořádat kolejní plesy.

18. V Londýně nesmý kouzlit ŽÁDNÝ student dokud nevyjde 7.ročník!!

19. Žádný profesor nesmí být ve vztahu se studentem-pokud se na něco takového přijde,profesorovi hrozí výpověď a studentovi vyloučení.

20. Dodržovat pravidla RPG..

21. Každá kolej bude soutěžit o školní pohár,proto se snažte a získávejte pro svou kolej co nejvíce bodů!!

22. Členem redakce Denního věštce se může stát každý,kdo má trošku fantazie a umí alespoň trochu psát články.